Geoblog.pl    angel    Podróże    Que hora es?    Machu Picchu
2016

Machu Picchu

Peru
Peru, Machu Picchu

Udało się. Cel naszej podróży został osiągnięty choć nie było łatwo. Pod mostem prowadzącym na szlak do Machu o 5 rano było już ok. 50 osób albo i więcej. Ponad godzinę wchodziliśmy po schodach co chwilę słysząc busa z kolejnymi turystami, którzy zamiast tak wspaniałego spaceru woleli przejechać się za 12 dolców. Gdy dotarliśmy na górę zobaczyliśmy... masę ludzi. Była taka mgła że tylko ludzi było widać. Na szczęście po godzinie chmury się rozeszły i można było zobaczyć całe miasto. Przepiękny widok. Cały dzień tam spędziliśmy a na koniec gdy zeszliśmy na dół oglądaliśmy mecz Legi z Realem.
Cel naszej wycieczki został osiągnięty. Powoli będziemy wracać. Dziś wieczorem będziemy w Cuzco. Jutro po południu mamy samolot z Cuzco do Limy. Jeden dzień mamy wolny w Limie a potem 6 listopada lot do Europy.

tylko nie stłucz!
tylko nie stłucz! - 2016-11-03 17:24
Ta mgła na początku zrobiła fajny klimat :D wspaniałe miejsce, wspaniałe zdjęcia, oficjalnie ogłaszam, że zeżarła mnie zazdrość i nic nie zostało!

Angel
Angel - 2016-11-03 18:46
To miał być wschód słońca

Małgorzata - 2016-11-04 00:01
Hej, Kubek boliwijski, nie pękaj! Zbieraj grupę, kupuj wielkie gacie na kasę, dokumenty, komórkę, aparat i do boju! Masz przetarte szlaki, będę kibicować:-) Poza tym (jako druga opcja), możesz wpaść z aniołkami do Sandomierza, u nas taka sama mgła otula Góry Pieprzowe:-), wycisnę sok z truskawek, nawet całą rękę w nim zamoczę przy nalewaniu i naleśniki Wam zrobię. Obskoczycie jakiś festyn.Torów byle jakich i rajskich ptaków też u nas od diabła. No jak, lepiej? Michał, piękne zdjęcia:-) Przytulam Was, pozdrawiam.

tylko nie stłucz!
tylko nie stłucz! - 2016-11-04 20:01
Angel - a to Ci nie wyszło z tym wschodem :P
Małgorzata - ten Sandomierz to się na pewno kiedyś wydarzy, w życiu tam (jeszcze) nie byłam!

angel
angel - 2016-11-04 20:37
To jeszcze nie wszystko. Pomimo tego że wracamy to będą jeszcze dwa wpisy. Ostatni wpis to będzie mega petarda.
Z racji tego, że nasza podróż już się kończy, prosiłbym wszystkich, którzy chociaż raz przeczytali co się u nas dzieje o wpis. Nie musicie pisać nie wiadomo czego, wystarczy tylko podpis.

Małgorzata - 2016-11-05 02:59
Hej, Kubeczku - bardzo cieszę się na spotkanie, fantastycznie, będzie wszystko, co obiecałam (psia kostka, nie wiem, czy z tą mgłą dam radę), serdecznie zapraszam:-) Michałku, coś czuję, że będę zaskoczona:-) Przytulam Was.

Yggr
Yggr - 2016-11-05 16:12
No, nareszcie jakieś porządne zdjęcie wschodu słońca. Ale dalej jestem trochę zawiedziony - gdzie kanoniczne zdjęcie z Dalajlamą czy chociaż zwykłym lamą?

Małgorzata - 2016-11-05 19:36
Cześć:-), jesteście w jednym miejscu, czy mapa nie jest aktualna? Dalej zasnuła mgła a lamę zjedli.

Angel
Angel - 2016-11-06 00:47
Lamy niestety nie mam w telefonie, ale na Machu lamy pracują jako kosiarki więc jest ich sporo i są całkiem oswojone. Mieliśmy taką sytuację, że lamy goniły psa a ten biedny schował się pod naszymi nogami, przez co lamy podeszły do nas i mam bardzo fajne zdjęcia ale na aparacie. Nie mam niestety kompa żeby zrzucić zdjęcia na bloga a nie mam jak zgrać zdjęć.

angel
Michał Anioł