Geoblog.pl    angel    Podróże    Que hora es?    Uyuni

Uyuni

Boliwia
Boliwia, Uyuni
Przejechano 1998 km

Jesteśmy już w Uyuni i wybieramy się na 3 dni na Salar de Uyuni. Niestety w drodze z Arequipy na granicę z Boliwią okradali nas w autobusie także chujowo strasznie, ale jedziemy dalej. Wczoraj także jadłem lamę i to nie był mój pomysł.

Marta
Marta - 2016-10-22 18:33
Dobra lama , nie uciekła z talerza ? ;-)

Michu
Michu - 2016-10-22 20:18
Przez chwilę poczuliscie się jak w Polsce;)

Ma być kubek z Boliwii
Ma być kubek z Boliwii - 2016-10-22 21:35
wow :D dobre to było?

Małgorzata
Małgorzata - 2016-10-22 23:32
Hej:-), nas kiedyś też okradli podczas wakacji. Pierwszego dnia po przyjeździe rozbiliśmy pierwszy namiot, w który złożyliśmy pozostałe oraz plecaki z całym dobytkiem (niektórzy z kasą) i poszliśmy przywitać się z morzem. Po powrocie nie było niczego. Zostaliśmy w tym, co mieliśmy na sobie. Zrobiliśmy zrzutę i przetrwaliśmy dwa tygodnie:-). Innym razem zajumali nam w nocy buty spod tropików. Były to czasy drogie dzieci, kiedy buty były na kartki i w sklepach nie można było ich kupić z wolnej ręki. Trzy dni chodziliśmy na bosaka, czwartego przywieźli do Gs-u gumofilce w dwóch męskich rozmiarach, a litościwa pani zechciała nam je sprzedać. Wycięliśmy z nich klapko-sandały i było git. Najważniejsze, że jesteście zdrowi i nikt się nie zgubił. Lama, krówka, świnka, króliczek, zajączek... wszystko piękniutkie, puchate... Czy w związku z kradzieżą potrzebujecie jakiejś pomocy? W Sandomierzu nadal leje. Pozdrawiam.

Dubek
Dubek - 2016-10-24 09:10
Te klapko-sandały z gumofilców zapoczątkowały serię modnych ostatni Crocs-ów z Lidla :)

Bogdan z kina
Bogdan z kina - 2016-10-24 11:31
O kurczę, współczuję. Ale okradli mocno - tzn ze wszystkiego, czy coś Wam zostawili? W sensie takim, że np. dokumenty, sprzęt foto się uratowały?

Małgorzata
Małgorzata - 2016-10-24 13:50
Hej:-), coś ostatnio bez odzewu u naszych podróżników. Napiszcie co u Was. Michał, czy możemy dzwonić, nie narażając Was na koszty?
Ps. Już wtedy nasze dizajnerskie buciki robiły furorę. No tak, pewnie ktoś oglądając zdjęcia z wakacji nad Bałtykiem, zainspirował się naszymi klapko-sandałami z gumofilców:-).Tyle lat żyłam w nieświadomości! Pozdrawiam.

angel
angel - 2016-10-25 00:16
Całej grupie ukradli trochę pieniędzy dwa aparaty i kurtkę. Spaliśmy w autobusie i mieliśmy małe plecaki pod nogami i wygląda na to że zabrali nam plecaki i wyciągnęli te rzeczy bo telefony i dokumenty zostały i potem znowu je podłożyli tak że się nawet nie zorientowaliśmy.

angel
Michał Anioł